Znáte ten pocit, když se pořádně zhluboka nadechnete?

„Haničko sluníčko“. Tak na mě v dětství volávali. Usměvavá, hodná a poslušná holka. I slunce občas překryjí mraky, které se chvíli zdrží. To jsou přesně ty chvíle, díky kterým jsem dnes tím, kým jsem. Koučkou, motivátorem, inspirátorkou, partnerem pro ZMĚNY.

„Sešla jsem ze zdánlivě harmonické cesty, abych pochopila, že nemůžu v životě jen dávat, uspokojovat potřeby okolí a zapomínat na to, co potřebuji sama.“

20 let se aktivně věnuji seberozvoji, zpočátku převážně zaměřenému na učení se a práci s tělem. V patnácti letech je pro většinu lidí těžké definitivně zvolit směr  pracovní budoucnosti. A tak jsem šla, jako mnozí, nasměrována rodiči. Sport a studium rehabilitace. Dnes to chápu jako skvělý základ pro moji současnost. Po maturitě přišel odchod z hnízda a začal můj samostatný život. Studium podpory zdraví, managementu a dlouhá pracovní léta ve farmaceutickém byznysu mě nasměrovala na celostní přístup k člověku, práci s tělem, ale i myslí. Celek je tělo i duše. Tento přístup používám i při koučování. Pracujeme s tělem, všímáme si těla, propojujeme vše s hlavou.

Zkušenosti a minulost chápu jako skvělý základ pro přítomnost.

Své čtyřicáté narozeniny cítím jako důležitý mezník ve svém životě. Znáte ten pocit, když se pořádně zhluboka nadechnete? Cítím se být silnějším, svobodnějším a spokojenějším člověkem, cítím se dobře. Sundávám masku hodné holky, která se honí za titulem perfektní máma, nejlepší zaměstnanec, přítel, manželka.

„Nikdy nekončící závody jsem vzdala, protože
pro ztratily smysl.“

Sešla jsem ze zdánlivě harmonické cesty, abych pochopila, že nemohu v životě jen dávat, uspokojovat potřeby okolí a zapomínat na to, co potřebuji sama. Sejmout masku „dokonalosti“ chce odvahu, pokoru, otevřenou komunikaci, umět si připouštět chyby a  neobviňovat se za ně. Změny jsou o překonání komfortu. A to já umím. Tak se narodila Hana „Coach after 40“, která vnímá svoji hodnotu v pracovním i soukromém životě a svůj život si sama řídí.

Miluji lidi, vztahy, originály. Pozoruji, důvěřuji.“

Můj život je život s lidmi. Byla jsem kapitánkou sportovního týmu, nesla jsem přezdívku „máma“ na vysoké škole, jsem bývalá obchodnice a markeťák, lektorka, peer debriefer a věnuji se vzdělávání. To jsou mé životní role. Díky pestrým zkušenostem z různých prostředí a společností dokážu vnímat situace vícero pohledy, chápu světy jiných a baví mě být partnerem pro druhé na cestách ke ZMĚNĚ, pro kterou se moji klienti rozhodli. S pokorou respektuji originální cestu každého, jeho vlastní potřeby a prostředky. Umím naslouchat, pozorovat, ptát se, nehodnotit a prožívat cizí příběhy. To vše, abych tak jako sobě pomohla i těm, kteří mi dali důvěru. Pomáhat druhým najít a posílit jejich vnitřní sílu a jedinečné vlastnosti, učit se s nimi pracovat a dosáhnout toho, po čem touží. To mi dává v práci smysl.

Budeme spolupracovat?


Moje cesta rozvojem

1997 Služby v oblasti sportovních a regeneračních masáží, licence

1999 SIS International College ( English Course), certifikát

2001 Prezentační dovednosti, Eli Lilly, certifikát

2002 First Certificate in English, University of Cambridge, certifikát

2004 Trénink koučování, Eli Lilly, certifikát

2004 Insights, Eli Lilly, certifikát

2004 Mentoring, Eli Lilly, certifikát

2005 Tactical District Management, Eli Lilly, certifikát

2005 Brand Management Core, Eli Lilly, certifikát

2005 Efektivní porady, A consult, certifikát

2012 Diplom děti, FACE CZECH, s. r. o., certifikát

2012 Malý diplom Master Jump, FACE CZECH, s. r. o., certifikát

2014 Internetový marketing, Primafuture cz, s. r. o., certifikát

2014 Flowin basic, Statera Fitness, s. r. o., certifikát

2014–2015 Poradce pro výživu a suplementaci, ATAC spol. s. r. o., certifikát

2017–2020 Pier de briefer Critical Stress managament, základní a udržovací výcviky, ŘLP ČR, s. p.

2019–2020 Koučing jako umění, výcvik, MgA. Magdaléna Vokáčová

2020 Lumina Spark, koučing komunikace, Petra Boušková LION